Nasza oferta

Hotel

Hotel “Biały Kruk” jest pierwszym i jedynym jak do tej pory hotelem dla czworonogów w Szydłowcu. Sprawą oczywistą i najważniejszą jest zadbanie o to, aby nasi goście spędzali w naszym hotelu czas z naciskiem na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Podczas pobytu nasi podopieczni mają czuć się jak u siebie w domu. Dlatego też przed przystąpieniem do przyjęcia psa zbieramy na jego temat niezbędne informacje, które mają ułatwić nam odwzorowanie rytmu dnia i codziennych aktywności, do których pies przyzwyczaił się w swoim domowym zaciszu. Współzałożycielem hotelu jest Piotr Śliwa, który doskonale zna się na tym czym się zajmuje. Od początku naszej działalności dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi realizowane były na najwyższym poziomie.

Hotel “Biały Kruk” zlokalizowany jest przy trasie S7 Warszawa-Kraków, dzięki czemu nie powinni mieć Państwo problemu z dojechaniem na miejsce.

Szkolenie

Za szkolenie psów w “Białym Kruku” odpowiedzialny jest współzałożyciel tego miejsca. Układanie psów to zajęcie wynikające głównie z pasji i miłości do czworonogów. Kilkunastoletnie doświadczenie na tej płaszczyźnie powoduje, że znam swoją pracę od podszewki.

Bardzo istotną sprawą jest ciągła edukacja w tym kierunku. Bardzo ważne jest ciągłe pogłębianie wiedzy, a jest to możliwe dzięki uczęszczaniu na liczne seminaria u najlepszych trenerów w Europie (certyfikaty dostępne na stronie). Polecam każdemu zdać sobie sprawę z tego, że pies nie jest zabawką, tylko stworzeniem, które posiada pierwotne instynkty, których nie sposób oszukać. Niezbędna jest ciągła nauka, która z biegiem czasu ma przełożyć się na wspólną przyjemność wynikającą ze spędzanego razem czasu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości bądź po prostu chcą poznać szczegóły realizowanych szkoleń – jestem do dyspozycji i chętnie pomogę.

SZKOLENIA W SKRÓCIE

Szkolenie dla psów w zakresie posłuszeństwa:
* Przyzwyczajanie psa do pracy w grupie.
* Nauka chodzenia psa na smyczy i bez smyczy.
* Nauka pozycji: “stój”, “siad” i “waruj”.
* Pozostawanie w pozycji: “siad” i “waruj”.
* Nauka pozostawania w miejscu.
* Chodzenie przy nodze na smyczy i bez smyczy.
* Przychodzenie do właściciela komenda “do mnie”.
* Trzymanie tępa w biegu.
* Pokonywanie przeszkód.
* Przyzwyczajanie do noszenia kagańca.
* Przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych.

Psie przedszkole:
* Budowanie więzi szczeniaka z człowiekiem.
* Socjalizacja szczeniaka.
* Spacer bez szarpania.
* Przywoływanie psa do właściciela.
* Przyzwyczajanie psa do różnych sytuacji i osób.
* Pokazanie, w co bawić się ze szczeniakiem by były to zabawy kształcące.
* Porady dotyczące zachowania czystości w domu.